• Укр
  • Рус
0 Кошик

Наша історія

Навіть не знаємо з чого почати чи то з ідеї, чи з думки чи з надії.

Але почнемо з того, що ми були амбіціозними і мали наполеонівські плани зв’язані з пивом. Ми знали славетні пивні традиції Львова та Західної України, які зародилися приблизно ще 100 років тому а можливо ще давніше.

Україна і особливо Західна Україна на протязі довгого історичного періоду перебувала під впливом різних імперії та держав, які залишили по собі традиції, як пивоваріння так і вживання пива. Так до прикладу можна виділити Австро – Угорську дуалістичну імперію, Чехо – Словаччину,Польщу а також багато чого потрапило до нас з Німеччини та Прибалтійських держав. Не було мабуть тільки Англійського стилю так, як ця острівна держава була далеко і в ті періоди історії не сильно ділилася своїми пивними таємницями а також Американського стилю, який сам тільки зароджувався в ті буремні часи. На протязі всього історичного процесу який відбувався з 20ст і до 21ст пивні традиції мали властивість модернізовуватися та розвиватися під плином часу та державних інтересів.

Але повернемося до нас амбіційних. Звичайно, наша команда знала про всі ці періоди але водночас не розуміла чому пивна традиція так занепала чи то притихла в такій славетній державі. Після довгих роздумів ми зрозуміли, що думати це добре але треба, щось з цим робити і ми почали відтворювати та творити щось нове, те що будуть вважати мистецтвом, те чого так не хватало нам усім.

Ми збагнули, що теорія це чудово але практика нас зіштовхнула зовсім з непередбачуваними процесами і тоді ми зрозуміли ще більше, що не можна покладатися на щось одне а потрібно покладатися на все і одразу і починати діяти. Ми слідували своїй інтуїції та цікавості і це перейшло в безцінний досвід для нас. Наша команда ступила на шлях в якому не можна здаватися і піддаватися перемогам які так солодко хотіли нас приспати тоді.

«Іноді життя буде бити вас ключем по голові – не втрачайте віри. Треба знайти те, що ви любите, це діє як для роботи, так і для особистого життя. Єдиний спосіб бути по-справжньому задоволеним життям – робити ту справу, яку вважаєш великою. А єдиний спосіб зробити велике діло – любити те, що ти робиш. Якщо ви ще не знайшли того, що любите – продовжуйте шукати, не заспокоюйтесь».

Своєї віри ми не втратили і продовжувати творити. Ми старалися створити та поєднати те, що дало б нам можливість сказати: «Дивіться всі! Це Українське, це те, що зварене в нас тут, нетреба нікуди їхати та шукати, осьо воно, просто простягни руку друже і ми в свою чергу простягнемо тобі пляшку з найкращим крафтовим, що ти колись пив».

Також ми зрозуміли різницю між талантами і рішеннями. Розум – це талант, доброта – це рішення. Талант – це легко, він просто є. А рішення можуть даватися важко. Ваш талант може збити вас зі шляху, втратите пильність і можливо помилитеся в рішенні. Ми з гордістю можемо сказати, що ми це зрозуміли і пройшли той етап і продовжуємо вдосконалюватись самі та вдосконалювати наш продукт.

Тепер нас 30 – ть і ми не думаємо зупинятися, ми не бачимо горизонту а це значить, що потрібно йти далі, йти не зважаючи ні на що і розуміти, що це тільки початок нашого шляху.

Також ми хочемо подякувати всім хто є зараз з нами, хто готовий йти в перед в цей пригодами наповнений час. Хочемо сказати велике дякую українським виробникам які поклали не один рік свого життя, щоб вийти на ці рівні якими ми всі можемо похвалитися і не боятися представляти нашу продукцію у всіх куточках земної кулі.

Ми маємо мету  не тільки відтворити культуру споживання пива але і вдосконалити її, зробити її іншою, зробити її кращою, зробити так, щоб кожен ковток пива переносив Вас в незабутні враження емоцій. Зараз ми дійшли до того, що якщо вірити та йти до своєї мети ми стаємо немов незламний граніт і в той хто бореться за свою мрію йде тільки до перемоги і здобуває світ.