• Укр
  • Рус
0 Кошик

Наша історія

Прагнемо створити культуру споживання пива, щоби кожен ковток дарував нашим клієнтам незабутні емоції та враження!

4 роки історії
44 фірмові магазини
20 кранів розливного пива та напоїв
14 крафтових броварень-партнерів
33 позиції «до пива»
12 позицій вина
Понад 500 тисяч задоволених клієнтів

Історія створення й успіху «Beer Set» нерозривно пов’язана із двома пунктами: пивом та Львовом! По-іншому і бути не могло, адже цей, третій за популярністю у світі напій, впродовж багатьох століть виробляли за сотнями авторських рецептів та смакували у різних куточках Європи (настільки популярним було львівське пиво)!
Історія пива у Львові має давню пивну історію, яка сягає ще далекого XIV століття: саме тоді на одній із львівських вуличок з’явився перший цех броварів. Йшли роки та століття, вдосконалювались технології виробництва, збільшувалась кількість виробників пива, збагачувались рецепти та традиції його споживання. Наприклад, львів’янин ХІХ століття полюбляв куштувати свій улюблений напій у затишному закладі, де господар також радо пригощав його «шніцликами» – невеличкими бутербродами з сиром, сардинами чи в’яленим м’ясом.

Така багата історія і навіть можемо впевнено сказати – культура (!) пива не могла не надихнути нас на створення місця, де будуть зібрані «випробувані часом» класичні сорти пива, а також його авторські варіанти! Таким місцем стали магазини «Beer Set»!

Також ми поставили перед собою ще одну амбітну мету: у нас буде представлене лише найкраще та лише українське крафтове пиво, щоби наші гості поверталися за цими сміливими, досконалими та багатими смаками ще і ще!

Ми знаємо і хочемо показати, що український напій сміливо може конкурувати з європейськими. Сьогодні в Україні є багато пивоварень, які виробляють якісне смачне пиво. Чи це насичений портер, чи міцний стаут, чи м’який лагер, чи солодкуватий ель – будьте впевнені, що ваш улюблений сорт цього напою ви знайдете саме у нас! І він буде найкращим і найсмачнішим!

Процес вибору кожного напою, який представлений в магазинах є тривалим і надзвичайно ретельним. Ми обираємо його усією командою у кілька етапів: спочатку відбувається знайомство та співбесіда з представником пивоварні, потім – дегустація пива, відвідини пивоварні та знайомство з процесом виробництва пива. І тільки впевнившись у тому, що напій справді якісний та зварений за належних санітарних умов, ми запускаємо його у продаж.
Нашою метою та щоденним «must have» є постійний розвиток і вдосконалення у цій сфері: пошук нових смаків, достойних українських виробників, утвердження культури споживання пива, важливим пунктом якої є досконале обслуговування!

«Beer Set» – це надійний партнер українських пивоварень, місце, де пиво завжди свіже та якісне, де можна скуштувати найрізноманітніші його сорти, а також чудові закуски!

Чекаємо у найближчому магазині «Beer Set»!

Вам точно сподобається!