• Translate


 • 0800 30 20 50

  Години роботи

  Методи доставки:

  Доставка кур`єром

  30

  Позволяет вам установить фиксированную ставку на доставку.

  Самовивіз

  Позволить клиентам забирать заказы самостоятельно. По умолчанию, при использовании самовывоза, базовые налоги будут рассчитаны независимо от адреса пользователя.

  «Джентельмени» — легенда британської пивної культури.

  Виконуючи замовлення Пірсона  одного з головни персонажів фільму), бармен смикає за ручку пивного крана, на якому красується напис Gritchie English Lore, і в пінту ллється густий світло-каштановий ель зі смаком карамелі, меду і апельсинового мармеладу – «дитя» власної броварні Гая Річі «Gritchie Brewing Company».

  Принцип роботи «Gritchie» — «від зерна до келиха»: пивоварня має власне джерело води, на фермі Ешгрув, самостійно вирощує ячмінь Maris Otter, пишається тим, що використовує англійськьки традиційни міль. Основа філософії, яку вклав у пивоварню знаменитий власник, — знання, звичаї і традиції Англії, що передаються з вуст в уста з покоління в покоління.

  І на самому виробництві, і в пиві «Gritchie» об’єднуються англійські фольклорні та релігійні традиції. Наприклад, ферментери (ємності для бродіння) названі в честь чотирьох архангелів Михаїла, Гавриїла, Рафаїла і Уріїла. У лінійці пивоварні 6 регулярних Lore-сортів: англійська Пейлі ель «English Lore» не випадково саме він з’явився в «Джентльменах» — демнстація традиції не туристичної  Англії.

  Для зйомок фільма режисер вибрав класичний, істинно англійський паб «The Princess Victoria», існуючий в районі Шепердс-Буш (Лондон) з 1829 року. Передня частина пабу, колись була трамвайною зупинкою, тепер там гарний сад з терасою. На першому поверсі знаходиться величезний зал в вікторіанському стилі — з темною палітрою кольорів, важкими меблями, вітражами, блискучими люстрами і великими картинами, більшість з яких — ботанічні принти Адама Елліса, замасковані під вінтаж. Саме в «Принцесі Вікторії» наркобарон Міккі Пірсон замовляє ель з яйцем на початку фільму, тут же він розмовляє з кримінальним авторитетом «Сухим оком».

  Невід’ємна частина культури Британії і данина традиціям англійців — проводити час в питних закладах — тавернах, ель-хаусах, пабах. Вони були центрами суспільного життя, місцем відокремлених роздумів, зустрічей з друзями, укладення угод, платформою для обговорення новин, спортивних подій. Тому англійське кіно без пабу, як пінта без пива — може бути красивим, але неповним, позбавленим смаку та стилю.


  І на кінець куди без них, маринованих яєць які фігурують в фільмі при пінті пива. Саме мариновані яйця в банках у вигляді безкоштовної закуски до пива відвоювали собі місце на барних стійках.

  По-перше, вони довше зберігалися без холодильника, по-друге, своє хитре діло здійснював «диявольський» маринад — викликав спрагу, отже, гість методично замовляв більше елю. Таким чином, «бонус» до пива працював на власників пивних закладів. І успішно продовжує це робити.  beerset