• Translate


 • 0800 30 20 50

  Години роботи

  Методи доставки:

  Доставка кур`єром

  30

  Позволяет вам установить фиксированную ставку на доставку.

  Самовивіз

  Позволить клиентам забирать заказы самостоятельно. По умолчанию, при использовании самовывоза, базовые налоги будут рассчитаны независимо от адреса пользователя.

  Тренування з пивом ? не міф

  Якщо твоє улюблена вправа лежун — лежачий, а дорога дружина все частіше натякає, що «вже не промацуються твої колись залізобетонні квадріцепси, рельєф зубчастих м’язів не вражає, та й трицепс вже не той … в загальному, милий, тіло саме себе не накачає … » — треба реагувати.

  Почни займатися з малого — купи скляну гантелю-келих, залийте в неї 720 мілілітрів улюбленого пива з Beer Set . Набір кубиків на животі не накачаєш, але один знатний куб при старанності отримати зможеш!

  Переконай дружину, що сучасні фітнес-тенденції націлені на виховання тіла зсередини і для початку ти натренуєш всі життєво важливі органи (на шляху прямування пива від входу до виходу).

  Помітивши її недовіру, продемонструй серйозність намірів, приділивши увагу і техніці підняття гантелі. Попроси поспостерігати, як напружуються твої дельти, як почнуть промальовуватися тріцепси та трапецієподібні мязи і окреслюється силует грудних «шин». Тримай ритм, роби підняття ваги з однаковою амплітудою.

  Дотримуйся градус (підйому)! Щоб уникнути жартів про перекачану праву руку, працюй відразу з двома скляними снарядами, поперемінно підносячи до рота то одну, то іншу гантель.

  beerset